Zastanawiam się… Aloes

Lilia pustyni”

 

Mówi się, że Kleopatra utrzymywała jej młodzieńczy piękno poprzez zastosowanie aloesu. Starożytny grecki lekarz Dioscorides uznał jego niezwykłe właściwości lecznicze, zalecając jego zastosowanie jako naturalne leczenie ran i zakażeń.

Lecznicze stosowanie Aloe Vera sięga wieków i uważa się, że po raz pierwszy zostały nagrane na starożytnych glinianych tabletek z 2100BC. Z biegiem czasu, Aloe Vera jest używany przez wiele kultur do leczenia. Egipcjanie uważała, że jest źródłem wiecznej młodości i jest opisana w Ebers Papyrus-egipskiej dokumentacji medycznej z XVI wieku pne-jako “tej rośliny nieśmiertelności”.

Aloe Vera to żelowa substancja pochodząca z soczystych roślin Aloe, pochodząca z Półwyspu Arabskiego, ale obecnie uprawiana w klimacie tropikalnym na całym świecie. Jak rośnie w suchych, narażonych warunkach pustynnych, roślina jest doskonała w utrzymaniu wilgoci.

Badania wykazały, ekstrakty Aloe Vera mieć zarówno właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające. Kojące, chłodzenie efekty ekstraktu Aloe sprawiają, że skuteczny składnik w leczeniu chorób skóry, takich jak oparzenia i kawałki powierzchowne.Living Pure Natural KERALIFI-KIRALIFI maść

Aby cieszyć się efektami Aloe Vera dla siebie, dlaczego nie…

Zanurz się w naszym tradycyjnym balsamem Kiralifi, aby ponownie nawilżyć i przywrócić suchą skórę

Living Pure Natural ALOE GOLDEN ROSE Krem

 

lub ukoić twarz z naszym Aloe Golden Rose firmy & Lift Cream!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sign up to our newsletter and GET 10% OFF your first order
Stay updated with all our latest news and offers

*Terms and conditions apply.
close-link

Privacy Preference Center

Google Analytics

These are used to track user interaction and detect potential problems. These help us improve our services by providing analytical data on how users use this site. We don't track IP (anonymised IP)

_ga, _gid, _gat

Select your currency
£ Pound sterling
Euro